Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

2018 yılında kurulan Chengdu Binarui Medical Technology Co., Ltd., kimyasal hammaddeler, ilaç araları,bileşiklerin özelleştirilmiş senteziŞirketimiz esas olarak ince ve yüksek saflıkta kimyasallar ve ilaç ara maddelerini, biyolojik rejanlar, kromatografik rejanlar satar..Müşterilerimiz arasında çeşitli üniversiteler, bilimsel araştırma enstitüleri ve ilaç, mikroelektronik, kimyasal, petrokimyasal ve diğer endüstrilerdeki ticari işletmeler bulunmaktadır.Ürünlerimiz ülkenin her yerinde satılıyor ve ABD'ye ihraç ediliyor., Hollanda, Meksika, İsviçre, Güney Kore, Japonya, Almanya, Fransa, İsrail ve Güneydoğu Asya.

Geçmiş

Chengdu Binarrui Farmasötik Teknoloji Şirketi, 2002 yılında Huayu Biyokimyasal Ürünler Satış Departmanı tarafından kuruldu.

2018 yılında Chengdu Binarui Farmasötik Teknoloji Şirketi olarak değiştirildi.

Kimyasal hammaddeler, ilaç araları, özel bileşik sentezi,Yeni malzeme teknolojisi geliştirme ve laboratuvar ekipmanları koleksiyonu, fabrika ve ticaret.

Şirketimiz esas olarak ince ve yüksek saflıklı kimyasallar ve ilaç araları, biyolojik kimyasallar, kromatografi kimyasalları satıyor.

Uzun yıllar boyunca, çeşitli endüstrilerde laboratuvarlar için özel kimyasallar ve gerekli olan tüm yüksek saflıklı kimyasalları sağladık.

Hizmet

Uzun yıllar boyunca, çeşitli endüstrilerde laboratuvarlar için özel kimyasallar ve gerekli olan tüm yüksek saflıklı kimyasalları sağladık.

 

Müşterilerimiz arasında büyük üniversitelerde bilimsel araştırma enstitüleri, tıp, mikroelektronik, kimyasal,Petrokimya ve diğer endüstriler.

 

Şirket şu anda genel kimyasallar, organik kimyasallar, inorganik kimyasallar, biyokimyasallar, kromatografi kimyasalları ve göstergeler de dahil olmak üzere 5.000'den fazla kimyasal ile uğraşıyor.

Ve her yıl sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürülüyor.

 

Yüksek kaliteli ürünlere dayanan sıkı bilimsel yönetim.

 

Yüksek kaliteli hizmet ve makul fiyat.

 

Her müşterinin güvenini ve desteğini kazanmaya çalışın.

Ekibimiz

Ürünlerimiz ülke çapında satılıyor.

 

Ve ABD, Hollanda, Meksika, İsviçre, Güney Kore, Japonya, Almanya, Fransa, İsrail ve Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edildi.

 

Hizmet ekibimiz sürekli olarak yeni ürünleri keşfetmeye ve yeni ürünler geliştirmeye kararlı olacaktır

 

Ve gelişmiş kimya, analitik kromatografi, yaşam bilimi ve malzeme bilimi üzerine odaklanın.

 

Kalple kalite yaratın, kalple değer yaratın.

 

Geleceğe yürekten hizmet edin; Chengdu Binari Farmasötik Teknoloji Şirketi, Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Zhang Xuelei
Tel : 18011577256
Kalan karakter(20/3000)